On The Go -hoidot
Pitkä päivä takana ja 25 minuuttia aikaa ennen tärkeää illallista? Vai haluatko lisätä hoitoosi jotain extraa? Jos vastaus on kyllä, niin On The Go -hoidot ovat sinua varten.
SCALP MASSAGE
25 minutes 69€
Pysähdy hetkeksi ja anna ajatusten virrata. Niskan kuumakivihieronta ja päänahan hieronta antavat lisää energiaa ja jaksat taas jatkaa.
PERSONALISED ON THE GO FACIAL
25 min 79€
Hoitohenkilökuntamme valitsee juuri sinun ihotyypillesi sopivan On The Go -kasvohoidon, johon kuuluu konsultaatio, SkinVision™-ihoanalyysi, kaksoispuhdistus, kuorinta, kasvonaamio, omalle ihotyypille valittu seerumi ja päänahan hieronta.
BACK, NECK AND SHOULDER MASSAGE
25 min 69€
Helpota jännitystä ja kiristystä kehossasi tämän aisteja avaavan hieronnan avulla.
Hoitohenkilökuntamme valitsee sinulle parhaiten sopivat aromaterapeuttiset öljyt ja hierontatekniikan. Nauti myös kuumien kivien hoitavasta vaikutuksesta.